Nehoda motocyklu a osobního automobilu u Valašského Meziříčí skončila tragicky. Aktualizace foto

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

06.07.2020 | Valašské Meziříčí/ Zlínský kraj

(5. 7. 2020) Před polednem došlo na silnici E442 u Valašského Meziříčí ve směru na Zubří k tragické nehodě mezi motocyklem a osobním automobilem.

K nehodě vyjeli v 11:32 hodin profesionální hasiči z požární stanice Valašské Meziříčí.

Při příjezdu k nehodě byla prováděna resuscitace řidiče motocyklu členem Horské služby. Hasiči ho vystřídali. Spolujezdkyni z motocyklu byla rovněž poskytnuta předlékařská pomoc. Po příjezdu Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje lékař konstatoval u řidiče motocyklu úmrtí. Spolujezdkyně z motocyklu byla předána zdravotníkům k dalšímu ošetření a následně byla transportována do nemocnice vrtulníkem Letecké záchranné služby. Hasiči ještě ošetřili drobné poranění ruky řidiče automobilu. Dále byla provedena protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zasypány sypkou sorpční látkou.

Autor:  nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Zdroj: HZS Zlínského kraje