Nehoda motocyklu a osobního vozidla skončila vážným zraněním

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

10.09.2017
Nehoda motocyklu a osobního vozidla skončila vážným zraněním
Jednotka profesionálních hasičů ze stanice Valašské Meziříčí zasahovala v sobotu í.9.2017 od 13:04 hodin na místě dopravní nehody u obce Police.
Profesionální hasiči dorazili na místo hlášené události bezprostředně za záchranáři. Těm také asistovali při ošetření a naložení vážně zraněné řidičky motocyklu. Ke kontrole do nemocnice byla následně odvezena i řidička a spolujezdkyně z osobního vozidla.

ff.jpg
Hasiči zajistili místo nehody a zabezpečili nezbytná protipožární opatření. Po dobu vyšetřování nehody také řídili provoz na komunikaci. Před odjezdem na stanici ještě pomohli s naložením osobního vozidla na odtahovou službu a uklidili vozovku od sorbentů, které použili na zasypání uniklých provozních kapalin.
 gh.jpg
 por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje