Noční nehoda dvou osobních automobilů.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Noční nehoda dvou osobních automobilů.
V pátek, 21. dubna 2017, , před půlnocí, došlo k dopravní nehodě dvou osobních vozidel v obci Petrůvka v okresu Zlín.
Operační důstojník hasičů přijal dne 21. 4. 2017 v 23:45 hodin oznámení o nehodě dvou osobních aut v Petrůvce. Oznamovatel dále sdělil, že na místě jsou tři otřesené osoby a z vozů unikají pohonné hmoty. Na místo hlášené události bylo vysláno jedno zásahové vozidlo profesionálních hasičů z požární stanice ve Slavičíně.
Účastníci nehody byli v době příjezdu mimo vozidla. Dvě osoby pomohli hasiči naložit do sanitky. Zároveň provedli protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zasypali sorbční látkou.
Na místo nehody se dostavila Policie České republiky.
Hasiči po zadokumentování nehody policií pomohli naložit jedno auto na vozidlo odtahové služby. Po úklidu silnice se vrátili stanici.

Autor:  nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje