Osobní vozidlo na prudkém svahu do lesa zastavil po deseti metrech až kmen stromu.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

11.09.2017
V neděli, 10.9.2017, od 10:32 hodin zasahovali profesionální hasiči ze stanice Vsetín u obce Růžďka, u prudkého srázu do lesa.
K dopravní nehodě vozidla zn. Dacia došlo v lesním úseku komunikace u sídelní jednotky Růžďka – U Buku. Vozidlo vyjelo ze silnice a sjelo asi deset metrů z prudkého srázu do lesa. V další jízdě mu zabránil jeden z kmenů stromů, o který se vozidlo zastavilo. V okamžiku nehody cestovaly ve vozidle dvě osoby. Ty z celé události vyvázly bez zranění.

j.jpg
Hasiči zajistili nezbytná protipožární opatření a zkontrolovali zda nedošlo k úniku provozních kapalin. Po zadokumentování nehody policisty hasiči havarované vozidlo vyprostili pomocí navijáku svého zásahového vozidla.

ztr.jpg
 por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje