Pondělní tragická nehoda u Hulína

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

14.12.2022 | Hulín/ Zlínský kraj
Pondělní tragická nehoda u Hulína

(12.12.2022) Po střetu vyhasl mladý život.

Přes dvě hodiny byla obousměrně uzavřena silnice Záhlinická v Hulíně na Kroměřížsku, kde krátce po sedmé hodině ranní došlo ke střetu dvou osobních vozidel.

Na místo nehody byli vysláni profesionální hasiči ze stanice Kroměříž, kteří ihned po příjezdu poskytovali zraněným řidičům první předlékařskou pomoc. Těžké zranění utrpěl řidič vozidla Ford Galaxy, kterého hasiči z auta vytáhli s použitím páteřové desky. Poté mladého řidiče předali do péče posádce zdravotnické záchranné služby. Řidič však utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl. Druhý řidič skončil taktéž v péči zdravotníků, kteří jej transportovali do nemocnice k dalšímu vyšetření.

Hasiči u vozidel provedli protipožární opatření a odpojili autobaterie. Po nárazu unikla z vozidel provozní kapalina, kterou hasiči zasypali sorbentem. Po odvezení jednoho z vraků odtahovým vozem a odtažení druhého automobilu na okraj silnice provedli hasiči závěrečný úklid vozovky.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Zdroj: HZS Zlínského kraje