Převrácené vozidlo blokovalo část komunikace

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

20.02.2017
Převrácené vozidlo blokovalo část komunikace
V pondělí 20.2.2017 profesionální hasiči z centrální stanice Zlín zasahovali od 11:17 hodin na ulici Pasecká.
Po kolizi dvou osobních vozidel zůstalo jedno z nich převrácené na levém boku a blokovalo část komunikace. Hasiči vozidlo zajistili proti samovolnému převrácení a provedli nezbytná opatření proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin na komunikaci. Řidička převráceného vozidla skončila v péči posádky zdravotnické záchranné služby, která ji po kontrole nechala na místě události. Nezraněn byl i řidič druhého vozidla. To stálo odstavené mimo komunikaci s menším poškozením karoserie.
Po zadokumentování události policisty hasiči převrátili vozidlo zpět na kola a odstranili všechny následky nehody.
Autor: por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje