U nehody traktoru s kamionem zasahovali hasiči v Chropyni.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

06.03.2017
U nehody traktoru s kamionem zasahovali hasiči v Chropyni.
V pátek 3.března 2017  v 7:57 hodin vyjela jednotka profesionálních hasičů dvěma vozy k hlášené dopravní nehodě v Chropyni na Kroměřížsku. Podle oznamovatele zde na ulici Pastvisko došlo ke střetu kamionu se zemědělským traktorem.
Po příjezdu bylo zjištěno, že po střetu zůstal traktor na boku. Jednotka provedla zajištění místa události a zabezpečení proti vzniku požáru. Zraněný řidič byl ošetřen a transportován posádkou zdravotnické záchranné služby do nemocnice. U řidiče kamionu ke zranění nedošlo.
Z poškozeného traktoru uniklo na komunikaci větší množství provozních kapalin, které byly zachyceny pomocí sorbentu. Únik do půdy byl naštěstí zanedbatelný. Úklid poškozeného traktoru si zajistil jeho majitel pomocí zemědělského nakladače. Velitel zásahu následně předal místo nehody a zásah byl ze strany HZS kraje ukončen. V 9:46 hodin se jednotka vrátila zpět na svou základnu.
Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček
 HZS Zlínského kraje