Havárie osobního vozidla na dálnici D1 si vyžádala jedno zranění

HZS Kraj Vysočina/ Žhavé aktuality/ Z regionů

Havárie osobního vozidla na dálnici D1 si vyžádala jedno zranění
nehoda22.png
Informaci o nehodě osobního vozidla na 93. km dálnice D1 ve směru na Prahu přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina ve středu 24.10. 2018 v 06.26 hod.

hasic-aut.jpgNa místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Humpolci a Jihlavě. Osobní vůz skončil po nehodě převrácený na boku.

zdravi34.jpgPři nehodě se zranil řidič vozidla a skončil v péči zdravotníků. Zasahující jednotky provedly na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečily.

vysetovani.jpgPo dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na dálnici omezen.
Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina