Havárie osobního vozidla u Velké Losenice

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

Havárie osobního vozidla u Velké Losenice

nehoda-bok.png
V pátek, 22.6. 2018, v 07,26 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla na komunikaci u Velké Losenice na Žďársku. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou.

gg.png

Vůz skončil po nehodě převrácený na boku. Při nehodě se zranil řidič vozidla. Zdravotníci jej po nezbytném ošetření na sanita.jpgmístě události převezli sanitním vozem k dalšímu ošetření do nemocnice.

Zasahující jednotka provedla zajištění havarovaného vozidla proti požáru a úniku provozních kapalin.

Po zadokumentování dopravní nehody policisty převrátili hasiči havarovaný vůz zpět na kola.

Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina

Foto: HZS Kraj Vysočina