Muž a žena utrpěli zranění po autonehodě u Lukova. Žena byla letecky transportována do nemocnice v Brně, muž sanitkou do nemocnice v Třebíči.

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

29.05.2018 | foto: Hasičská stanice Moravské Budějoviced
Muž a žena utrpěli zranění po autonehodě u Lukova. Žena  byla letecky transportována do nemocnice v Brně, muž sanitkou do nemocnice v Třebíči.

62991739-Hungarian-supplementary-road-sign-Accidents-Stock-Photo.jpg nehodya.png

V úterý , 29.května 2018 , v 12,07 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla na komunikace u obce Lukov na Třebíčsku. K nehodě vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Moravské Budějovice.

lekarske-vrtulnik-piktogram-a-ikony-400-585491.jpgPo nehodě skončili v péči zdravotníků dva zranění. Zraněnou ženu zdravotníci po nezbytném ošetření na místě události letecky transportovali k dalšímu ošetření do nemocnice v Brně.
Zraněného muže převezli sanitním vozem do třebíčské nemocnice.zachrnka.jpg

Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina