Na Havlíčkobrodsku havarovala dvě osobní vozidla, na místě zasahovaly tři jednotky hasičů

HZS Kraj Vysočina/ Žhavé aktuality/ Z regionů

02.01.2019
nehoda22.png
Hlášení o dopravní nehodě dvou osobních vozidel na komunikaci u Horního Studence na Havlíčkobrodsku přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina 2.1. 2019  v 08.17 hod.

hasic-aut.jpgNa místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Chotěboři a Hlinsku (Pardubický kraj) společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Ždírce nad Doubravou.

ViewImage-(3).png

zdravi-san.jpgV péči zdravotníků skončila po nehodě jedna lehce osoba. Zdravotníci ji po nezbytném ošetření ponechali na místě události.

Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.
Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina