Nehoda na Jihlavsku u obce Vápovice si vyžádala jedno zranění

06.08.2018
Nehoda na Jihlavsku u obce Vápovice si vyžádala jedno zranění
nehoda22.png
Zraněním jedné osoby skončila v neděli, 5.srpna 2018,  odpoledne nehoda osobního vozidla na komunikaci u obce Vápovice na Jihlavsku.

Hlášení o nehodě přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v  16,26 hasic-aut.jpghod a na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Telč společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Želetavy.

nehoda23.pngVůz skončil po nehodě převrácený na střeše mimo komunikaci. Při nehodě se zranila jedna osoba a skončila v péči zdravotníků.

uklid-1.jpgHasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

vysetrovani.jpgPříčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina