Nehoda osobního vozidla a autobusu v obci Velká Rovná na Pelhřimovsku si vyžádala zranění

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

23.02.2018

Zraněním řidičky osobního vozidla skončila čtvrteční dopravní nehoda osobního vozidla a autobusu na komunikaci v obci Velká Rovná na Pelhřimovsku. Na místo události vyjela v pátek 22.2. 2018, v 08,16 hod jednotka profesionálních hasičů ze stanice v Pacově.

Při nehodě se zranila řidička osobního vozidla. Zdravotníci ji po nezbytném ošetření na místě události převezli k dalšímu ošetření sanitním vozem do nemocnice. Řidič i sedm cestujících z autobusu vyvázli z nehody bez zranění.

Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina

Foto: HZS Kraj Vysočina