Nehoda tří kamionů na několik hodin uzavřela dálnici D1

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

Nehoda tří kamionů na několik hodin uzavřela dálnici D1

V pondělí, 23.4. 2018, v 09,19 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě tří nákladních vozidel na 121. km dálnice D1 ve směru na Prahu. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí s rychlým zásahovým automobilem a cisternovou automobilovou stříkačkou.

Z jednoho z havarovaných vozidel museli hasiči za použití hydraulického nářadí vyprostit zaklíněnou zraněnou osobu. Ihned po vyproštění byla zraněná osoba předána do péče zdravotníkům, kteří ji po nezbytném ošetření na místě události letecky transportovali do nemocnice.

Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina