Nehoda tří kamionů zastavila dálnici D1, hasiči vyprošťovali zaklíněného řidiče

07.08.2018
Nehoda tří kamionů zastavila dálnici D1, hasiči vyprošťovali zaklíněného řidiče
kamion4.png
Zraněním řidiče skončila úterní, 7.srpna 2018,  odpolední nehoda tří kamionů a dodávky na 115. km dálnice D1 ve směru na Brno.

AAAS-(1).png

Hlášení o nehodě přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 14,31 hod a na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jihlava s rychlým zásahovým automobilem a cisternovou automobilovou stříkačkou.

Aaa-(1).png

Uvnitř havarované dodávky zůstal zaklíněný zraněný řidič. Hasiči jej vyprostili za použití hydraulického nářadí. Ihned po vyproštění byl zraněný muž předán do péče zdravotníkům.

Provoz na dálnici byl ve směru na Brno  uzavřen.

Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.
V 15,27 hod byla činnost hasičů na místě ukončena a jednotka se vrátila zpět na svoji základnu.
Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina