Požár hospodářského stavení na Havlíčkobrodsku za sebou zanechal škodu 2 miliony korun

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

14.09.2018
Požár hospodářského stavení na Havlíčkobrodsku za sebou zanechal škodu 2 miliony korun


Šest jednotek hasičů zasahuje od pátečního, 14.září 2018, rána u požáru hospodářského stavení v obci Chuchel na Havlíčkobrodsku. Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na částku 2 miliony korun. Příčina vzniku požáru se vyšetřuje. 

gg-(1).jpg

vyjezd-has2.jpgHlášení o požáru přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 05.14 hod. Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů z Chotěboře a Seče (Pardubický kraj) společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Malče, Uhelné Příbrami, Libice nad Doubravou a Seče (Pardubický kraj).

g-(1).jpg

V době příjezdu prvních jednotek na místo události byla část hospodářského stavení v plamenech. Ze stavení se hasičům znacka-pozarne-nebezpecne-latky-original.jpgpodařilo zachránit dva traktory, tlakové lahve a další uskladněné věci. Kromě hašení samotného požáru se hasiči zaměřili na ochranu okolí, aby se plameny nerozšířily na další objekty.

Před sedmou hodinou ráno se zasahujícím jednotkám podařilo dostat plameny pod kontrolu.

Zásah na místě stále pokračuje (08.30 hod), jednotky rozebírají požárem zasažené konstrukce objektu a dohašují jednotlivá ohniska hoření.

Požár se obešel bez zranění osob.

 

 

Zdroj:

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina

Foto: HZS Kraj Vysočina

 

FOTOGALERIE