Přehled událostí kraje Vysočina

Události od 07,00 hod dne 8. února do 07,00 hod dne 9. února 2017

Jihlavsko

Středa 8.únor 2017

Ve 12,30 hod provedla jednotka profesionálních hasičů z Třeště otevření bytu na ulici Dr. Richtra v Třešti.

Třebíčsko

Středa 8.únor 2017
V 08,22 hod pomohli hrotovičtí profesionální hasiči zdravotníkům s transportem pacienta na ulici Mírová v Hrotovicích.
V 08,49 hod otevřeli hrotovičtí profesionální hasiči byt na ulici Podloučky v Hrotovicích.

V 12,53 hod otevřela jednotka profesionálních hasičů z Náměště nad Oslavou uzavřený vůz na ulici Družstevní v Náměšti nad Oslavou.

Žďársko

Středa 8.únor 2017
V 07,41 hod pomohli profesionální hasiči z Velkého Meziříčí zdravotníkům s transportem pacienta na ulici Čechova ve Velkém Meziříčí.

V 15,07 hod otevřeli profesionální hasiči z Velkého Meziříčí byt na ulici Čechova ve Velkém Meziříčí.

V 18,52 hod otevřeli žďárští profesionální hasiči byt na ulici Brodská ve Žďáře nad Sázavou.

Čtvrtek 9.únor 2017

V 06,55 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů z Bystřice nad Pernštejnem k ohlášené dopravní nehodě osobního vozidla na komunikaci u Štěpánova nad Svratkou. Při nehodě se zranila jedna osoba a skončila v péči zdravotníků. Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

Havlíčkobrodsko

Hasiči nezasahovali u žádné mimořádné události.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová
HZS Kraj Vysočina