Přehled událostí na Pelhřimovsku

13.06.2017
Přehled událostí na Pelhřimovsku

Od 07,00 hod dne 12. června do 07,00 hod dne 13. června 2017

V 07,31 hod zasahovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Humpolec u dopravní nehody osobního vozidla  a cyklisty na ulici Hálkova v Humpolci. Při nehodě se zranila jedna osoba a skončila v péči zdravotníků. Hasiči místo události technicky zabezpečili.
V 09,11 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Kamenice nad Lipou k ohlášenému požáru hnojniště ve Vodné. Požár se obešel beze škody.
V 17,18 hod provedla jednotka sboru dobrovolných hasičů ze Žirovnice oplach silně znečištěné komunikace v Žirovnici.
V 17,43 hod dovezli humpolečtí profesionální hasiči vodu do koňského napajedla v Dusilově.
V 17,46 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Pelhřimov k záchraně vysílené srnky z lomu. Srnku hasiči následně předali zástupci mysliveckého sdružení.
V 18,43 hod odstranila jednotka sboru dobrovolných hasičů z obce Hořepník strom, který spadl na vozovku u obce Bořetice.
V 20,18 hod pročistila jednotka sboru dobrovolných hasičů z Lukavce ucpanou kanalizaci v ulici Antonína Sovy v Lukavci.
Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina