Přehled zásahů hasičů Kraje Vysočina

Přehled zásahů hasičů Kraje Vysočina
predel.jpg
Pelhřimovsko od 07,00 hod dne 12. srpna do 07,00 hod dne 13. srpna 2017
V 09,20 hod odstranila jednotka sboru dobrovolných hasičů ze Senožat strom z komunikace u obce Senožaty.

V 11,29 hod otevřela jednotka profesionálních hasičů z Kamenice nad Lipou zabouchnuté dveře v ulici Tyršova v Kamenici nad Lipou.

V 12,12 hod provedla jednotka sboru dobrovolných hasičů z Hořic úklid komunikace v obci Ježov.

V 19,44 hod pomohla jednotka profesionálních hasičů z Humpolce zdravotníkům s transportem pacienta v ulici Masarykova v Humpolci.

V 02,46 hod pomohla jednotka profesionálních hasičů z Pacova zdravotníkům s transportem pacienta v obci Roučkovice.

predel-(1).jpg
Havlíčkobrodsko  od 07,00 hod dne 12. srpna do 07,00 hod dne 13. srpna 2017
V 09,08 hod provedla jednotka sboru dobrovolných hasičů z Golčova Jeníkova čerpání vody z rodinného domu v ulici Mírová v Golčově Jeníkově.

V 17,57 hod otevřeli havlíčkobrodští profesionální hasiči dveře zabouchnutého bytu v ulici Stromovka v Havlíčkově Brodě.

predel-(2).jpg
Jihlavsko od 07,00 hod dne 12. srpna do 07,00 hod dne 13. srpna 2017
V 15,32 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o požáru kuchyně v bytě v ulici Barvířská v Třešti. Na místo události operační důstojník vyslal jednotku profesionálních hasičů ze stanice Třešť společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Třeště, Batelova a Stonařova. Požár se podařilo uhasit ještě před příjezdem hasičů na místo události. Majiteli vznikla požárem škoda v předběžné výši 30 tisíc korun. Požár zapříčinila nedbalost.

predel-(3).jpg
Třebíčsko od 07,00 hod dne 12. srpna do 07,00 hod dne 13. srpna 2017
V 07,12 hod odstranila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Náměšť nad Oslavou nebezpečný hmyz v obci Horní Lhotice.

V 17,22 hod zasahovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jemnice u požáru balíků slámy v ulici Znojemská. Požárem nedošlo k majetkové škodě.

predel-(4).jpg
Žďársko od 07,00 hod dne 12. srpna do 07,00 hod dne 13. srpna 2017
V 07,48 hod odstranila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou strom z komunikace v ulici Hutařova ve Žďáře nad Sázavou.

V 08,30 hod odstranily jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Třebíči a Velkém Meziříčí nakloněné stromy nad komunikací v ulici Zámecká ve Velkém Meziříčí.

V 11,11 hod ohlásilo čidlo EPS požár v objektu společnosti sídlící v ulici Žďárská v Novém Veselí. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Bohdalova. Provedeným průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že se jedná o planý poplach.

V 12,09 hod zasahovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sávou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Bohdalova u dopravní nehody osobního vozidla

V 16,38 hod zasahovali hasiči u požáru včelínu

V 19,37 hod odstranila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Bystřice nad Pernštejnem strom z komunikace u obce Domanín.

V 20,16 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí otevření dveří bytu v Měříně.

V 22,05 hod zasahovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Polničky a Žďáru nad Sázavou –Zámku u požáru pilin a odpadu dřeva v Počítkách. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil. Požárem škoda nevznikla.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina