Přehled zásahů hasičů Kraje Vysočina

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionu

Přehled zásahů hasičů Kraje Vysočina

Hasiči v Kraji Vysočina zasahovali od 7,00 hod dne 10.ledna  2018 do 7,00 hod dne 11.ledna 2018

Žďársko

07,29 hod provedla jednotka sboru dobrovolných hasičů z Osové Bitýšky čištění kanalizace v obci.

V 15,27 hod pomohli profesionální hasiči ze stanice ve Velkém Meziříčí zdravotníkům s transportem pacienta v ulici Družstevní.

V 16,30 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Bystřice nad Pernštejnem otevření zabouchnutých dveří v domě v ulici Hornická v Bystřici nad Pernštejnem.

V 16,55 hod odstranila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velká Bíteš strom, který padl na komunikaci u obce Skřinářov.

V 22,30 hod odstranila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velká Bíteš strom, který padl na komunikaci u Jindřichova.

V 03,55 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Bystřice nad Pernštejnem společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Zvole k ohlášenému požáru plechového kontejneru v obci Zvole. Požár se obešel bez zranění a beze škody.

Třebíčsko

V 07,45 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třebíč k ohlášeným plamenům v lese v lokalitě Borovina. Provedeným průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že se jedná o planý poplach.

V 09,52 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Náměšť nad Oslavou k ohlášené zapadlé dodávce na komunikaci u Mohelna. Vůz se podařilo vyprostit před příjezdem hasičů na místo události.

V 16,57 hod vyjela jednotka jemnických profesionálních hasičů k ohlášenému požáru v lese u Jemnice. Provedeným průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že se jedná o nenahlášené pálení klestu.

Jihlavsko

V 08,22 hod zasahovali hasiči u dopravní nehody na komunikaci u Kostelce – viz tisková zpráva.

V 11,49 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jihlava k požáru, který ohlásilo čidlo EPS v obchodního domu na Masarykově náměstí v Jihlavě. Provedeným průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že se jedná o planý poplach.

V 13,17 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o požáru komína na rodinném domě v Červeném Kříži. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jihlava společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Štoků. Provedeným průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že se jedná o planý poplach.

V 18,17 hod odstranila jednotka profesionálních hasičů z Polné strom, který padl na komunikaci u obce Hrbov.

Havlíčkobrodsko
V 12,22 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů z Chotěboře k ohlášenému nebezpečně nakloněnému stromu v ulici Jabloňová v Chotěboři. Po příjezdu na místo události hasiči zjistili, že žádné nebezpečí nehrozí. Jednotka nezasahovala.

V 13,05 hod odstranila jednotka sboru dobrovolných hasičů z obce Havlíčkova Borová větev, která padla na komunikaci v obci.

V 14,22 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Ledeč nad Sázavou vyprostit zapadlý nákladní automobil v ulici Pod Trubačkou v Ledči nad Sázavou.

V 00,01 hod odstranila jednotka sboru dobrovolných hasičů ze Ždírce nad Doubravou strom, který padl na komunikaci u Krucemburku.

V 05,47 hod odstranila jednotka sboru dobrovolných hasičů ze Ždírce nad Doubravou strom, který padl na komunikaci u Krucemburku.

Pelhřimovsko

V 17,42 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Kamenice nad Lipou tlakování kanalizace na Husově náměstní v Kamenici nad Lipou.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina