Přehled zásahů hasičů Kraje Vysočina

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionu

23.01.2018
Přehled zásahů hasičů Kraje Vysočina

Hasiči v Kraji Vysočina zasahovali od 7,00 hod dne 22.ledna  2018 do 7,00 hod dne 23.ledna 2018

Žďársko
V 11,13 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze Žďáru nad Sázavou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Sněžného vyprostit osobní vůz z příkopu na komunikaci u Daňkovic. Hasiči vůz vyprostili. Událost se obešla bez zranění osob.

Třebíčsko

V 10,10 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třebíč k požáru, který ohlásilo čidlo EPS v objektu společnosti sídlící v ulici Manž. Curieových v Třebíči. Provedeným průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že se jedná o planý poplach.

V 12,24 hod zasahovali třebíčští profesionální hasiči u dopravní nehody u obce Mikulovice – viz Hasiči.cz/ Žhavé aktuality/Z regionů/ Kraj Vysočina .

Jihlavsko

V 16,25 hod byla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jihlava vyslána k vyproštění osoby, která uvízla ve výtahu v domě v ulici Polní v Jihlavě. Osobu se podařilo vyprostit z výtahu ještě před příjezdem hasičů na místo události.

V 18,38 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanici v Telči otevřít dveře bytu v domě v ulici Špitální v Telči. Uvnitř bytu byla nalezena osoba bez známek života. Místo události hasiči předali policistům.

V 03,29 hod vyjely tři jednotky hasičů k ohlášenému požáru kůlny v ulici Na Baště v Telči – Štěpnici – viz tisková zpráva.

Havlíčkobrodsko

kocka-Vy.jpg

V 06,22 hod byla jednotka profesionálních hasičů ze stanice v Havlíčkově Brodě vyslána k záchraně kočky ze stromu v ulici Npor. Jana Lašky v Havlíčkově Brodě. Kočka byla na stromě ve výšce přibližně 8 metrů. Hasiči ji ze stromu zachránili.

Pelhřimovsko

V 09,32 hod pomohla jednotka pelhřimovských profesionálních hasičů zdravotníkům s transportem pacienta z bytu v domě v ulici U Rendlíku v Pelhřimově.

V 10,50 hod vyprostila jednotka sboru dobrovolných hasičů z Těmic vůz, který sjel do příkopu a bránil tak plynulé dopravě na místní komunikaci.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina