Přehled zásahů hasičů Kraje Vysočina

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

Přehled zásahů hasičů Kraje Vysočina

Hasiči v Kraji Vysočina zasahovali od 7,00 hodin dne 25.ledna 2018 do 7,00 hodin 26.ledna 2018

Žďársko

V 10,38 hod zlikvidovala jednotka sboru dobrovolných hasičů ze Svratky uniklé provozní kapaliny v ulici Libušina ve Svratce.

V 21,26 hod pomohla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou imobilní osobě v bytě v ulici Libušínská ve Žďáře nad Sázavou.

Třebíčsko

V 12,18 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Náměšť nad Oslavou otevření dveří bytu v domě v Mohelně.

V 14,19 hod otevřeli třebíčští profesionální hasiči dveře bytu na Karlově náměstí v Třebíči.

V 16,04 hod provedla jednotka sboru dobrovolných hasičů z Babic čerpání jímky v Babicích.

V 18,18 hod vyjela jednotka třebíčských profesionálních hasičů k požáru, který ohlásilo čidlo EPS v objektu na Masarykově náměstí. Provedeným průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že se jedná o planý poplach.

V 22,41 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Náměšť nad Oslavou likvidaci olejové skvrny na vozovce v ulici Sadová v Náměšti nad Oslavou.

V 03,48 hod pomohla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Moravské Budějovice zdravotníkům s transportem pacienta v ulici Kozinova.

Jihlavsko

V 12,59 hod provedla jednotka profesionálních hasičů z Jihlavy otevření dveří bytu v domě v ulici Vrchlického v Jihlavě. Uvnitř bytu byla nalezena zraněná osoba, kterou si do péče převzali zdravotníci.

Havlíčkobrodsko

V 07,10 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice v Chotěboři otevření dveří rodinného domu v ulici Slepá v Chotěboři.

V 15,03 hod provedla jednotka sboru dobrovolných hasičů ze Sobíňova tlakování kanalizace v obci.

V 18,48 hod provedla jednotka profesionálních hasičů z Havlíčkova Brodu otevření bytu v domě v ulici Na Výšině v Havlíčkově Brodě.

V 21,37 hod odstranila jednotka sboru dobrovolných hasičů z Uhelné Příbrami strom z komunikace.

Pelhřimovsko

V 09,45 hod provedla jednotka sboru dobrovolných hasičů z Pacova – Jetřichovce tlakování kanalizace v obci.

V 18,23 hod pomohli pelhřimovští profesionální hasiči zdravotníkům s transportem pacienta z bytu v ulici Sdružená v Pelhřimově.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina