Přehled zásahů hasičů Kraje Vysočina

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionu

Přehled zásahů hasičů Kraje Vysočina

Hasiči v Kraji Vysočina zasahovali od 7,00 hod dne11.ůnora  2018 do 7,00 hod dne 12.února 2018

Žďársko

V 07,52 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou kontrolu kotle a komínového tělesa v domě v ulici Šípová ve Žďáře nad Sázavou.

V 12,15 hod zasahovali profesionální hasiči z Velkého Meziříčí u dopravní nehody osobního vozidla – viz www.hasici.cz/Žhavé aktuality/Z regionů/U Tasova havarovala řidička s osobním vozidlem, při nehodě se zranila

qq.jpg

Třebíčsko

V 13,04 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Náměšť nad Oslavou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Rapotic pátrat po pohřešované osobě v Rapoticích. Osoba byla nalezena, bez zranění.

Jihlavsko

V 22,00 hod provedla jednotka profesionálních hasičů z Telče otevření bytu v domě v ulici U Štěpnického rybníka.

Havlíčkobrodsko

V 13,36 hod provedla jednotka sboru dobrovolných hasičů z Druhanova odstranění stromu v Druhanově.

V 17,57 hod zlikvidovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Havlíčkův Brod uniklý olej na komunikaci u Havlíčkova Brodu.

Pelhřimovsko

Hasiči nezasahovali u žádné mimořádné události.

.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina