Přehled zásahů hasičů Kraje Vysočina

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

Přehled zásahů hasičů Kraje Vysočina

Hasiči v Kraji Vysočina zasahovali od 7,00 hod dne 8.května 2018 do 7,00 hod dne 10. května 2018

Žďársko

den-networks-logo.jpg9.květen – 10.květen 2018

V 8,09 otevřeli profesionální hasiči ze stanice Velké Meziříčí zabouchnuté dveře u RD na ulici Čermákova.

den-networks-logo.jpg 8. květen - 9 květen 2018

V 8,31 hod. provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou v obci Nové Město na Moravě-Hlinné odstranění rozsypaného hnojiva z komunikace.

V 13,06 hod. otevřeli profesionální hasiči ze stanice Žďár nad Sázavou byt na ulici Palachova.

V 14,26 hod. pomáhali profesionální hasiči za stanice Bystřice nad Pernštejnem ZZS s transportem pacientky v obci Unčín.

V 05,11 hod. likvidovali za pomoci sorbentu profesionální hasiči ze stanice Žďár nad Sázavou ve spolupráci s dobrovolnými hasiči obcí Ostrov nad Oslavou a Radostín nad Oslavou únik oleje z traktoru.

Třebíčsko

9den-networks-logo.jpg.květen – 10.květen 2018

V 7,56 hod. asistovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Moravské Budějovice ZZS při ošetření osoby na ulici Palackého.

V 13,59 hod. otevřeli profesionální hasiči ze stanice Třebíč byt na ulici Řípovská v Třebíči.

V 14,47 likvidovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třebíč na ulici Cyrilometodějská únik hydraulického oleje na komunikaci v délce cca 400m. Likvidaci provedla jednotka pomocí sorbentu.

V 15,42 likvidovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Moravské Budějovice únik oleje z OA v obci Jaroměřice nad Rokytnou.

V 15,57 hod. vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí společně s jednotkou dobrovolných hasičů obce Rudíkov k požáru motorové části lesního harvestoru. Škoda na harvestoru 1 mil. Kč, uchráněné hodnoty 1 mil. Kč. Příčinou požáru byla technická závada.

V 16,59 hod. vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třebíč k dopravní nehodě 2 OA do Kožichovic. Jednotka zajistila místo nehody proti požáru a úniku provozních kapalin. Při nehodě došlo ke zranění jedné osoby.

V 17,01 hod. odstranila jednotka dobrovolných hasičů obce Dukovany nebezpečnou větev zasahující do profilu komunikace.

V 20,31 hod. otevřeli profesionální hasiči ze stanice Moravské Budějovice  byt na ulici Kaunicova  v Jaroměřicích nad Rokytnou.

den-networks-logo.jpg8. květen - 9 květen 2018

V 17,01 hod. odstranili profesionální hasiči ze stanice Jemnice strom z komunikace v obci Dešov.

Pelhřimovsko

den-networks-logo.jpg9.květen – 10.květen 2018

V 19,07 vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Pelhřimov na ulici Osvobození pomoc ZZS s transportem pacienta.

den-networks-logo.jpg8. květen - 9 květen 2018

V 16,14 hod. vyjeli pelhřimovští profesionální hasiči na odstranění nalomeného stromu v Pelhřimove.

V 16,43 hod. odstranili profesionální hasiči ze stanice Humpolec spadlý strom z komunikace v obci Komorovice.

V 16,52 hod. vyjeli jednotky profesionálních hasičů ze stanic Pelhřimov a Humpolec k dopravní nehodě OS na D1. Jednotky provedli zajištění místa nehody. Nehoda bez zranění.

V 19,57 hod. pomáhali pacovští profesionální hasiči ZZS s transportem pacienta.

Jihlavsko

den-networks-logo.jpg9.květen – 10.květen 2018

V 14,48 hod. provedla jednotka sboru dobrovolných hasičů Horní Dubenky dohašení ohniště po pálení klestu.

V 16,48 hod. vyjela jednotka profesionálních hasičů za stanice Jihlava k dopravní nehodě OA u obce Antonínův Důl. Jednotka provedla zajištění místa dopravní nehody proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. Při nehodě došlo ke zranění 1 osoby.

V 18,39 hod. vyjela jednotka profesionálních hasičů za stanice Třešť k dopravní nehodě 2 OA na ulici Čenkovská v Třešti. Jednotka provedla zajištění místa dopravní nehody proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. Asistence při nakládání vozidel na odtah. Při nehodě došlo ke zranění 2 osob.

V 19,00 hod. zlikvidovala jednotka profesionálních hasičů za stanice Polná na ulici Poděbradova nebezpečný hmyz.

den-networks-logo.jpg8. květen - 9. květen

V 11,02 hod. otevřeli profesionální hasiči ze stanice Jihlava byt na ulici Křížová v Jihlavě.

V 15,04 hod. odstranili profesionální hasiči za stanice Telč spadlý strom z komunikace v obci Kostelní Myslová.

V 19,00 hod. odstranili dobrovolní hasiči obce Větrný Jeníkov strom z komunikace u obce Šimanov.

Havlíčkobrodsko

den-networks-logo.jpg9.květen – 10.květen 2018

V 7,50 hod. zasahovali profesionální hasiči ze stanice Ledeč nad Sázavou a stanice Světlá nad Sázavou u dopravní nehody 1 OA, které bylo mimo komunikaci u obce Koňkovice. Jednotka provedla zajištění místa nehody proti požáru a úniku provozní kapaliny. Při nehodě došlo ke zranění 1 osoby.

V 15,07 hod. zasahovali profesionální hasiči ze stanice Havlíčkův Brod na ulici Masarykova u dopravní nehody OA. Jednotka provedla zajištění místa nehody. Nehoda bez zranění.

V 19,25 vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Havlíčkův Brod a dvě jednotky dobrovolných hasičů Havlíčkův Brod-Mírovka a Havlíčkův Brod-Perknov k požáru bytu na ulici Žižkov II. Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná o spálené potraviny na sporáku. Jednotka provedla odvětrání prostor. Beze škody

den-networks-logo.jpg8.květen-9.květen 2018

V 9,54 hod. provedla jednotka dobrovolných hasičů obce Světlá nad Sázavou odstranění nečistit z komunikace v obci Mrzkovice.

V 10,05 hod. pomáhali profesionální hasiči ze stanice Chotěboř ZZS s transportem pacienta z těžko přístupného terénu u obce Bílek.

V 15,04 hod. otevřeli profesionální hasiči za stanice Světlá nad Sázavou byt na ulici Nové Město ve Světlé.

V 02,24 hod. pomáhali profesionální hasiče ze stanice Světlá nad Sázavou ZZS s transportem pacienta v obci Trpišovice.

Jan Horský  tiskový odbor HZS Kraj Vysočina

Foto: HZS Kraj Vysočina