Přehled zásahů hasičů na Třebíčsku

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

22.03.2017
Přehled zásahů hasičů na Třebíčsku

Od 07,00 hod dne 21. března do 07,00 hod dne 22. března 2017 hasiči zasahovali:

V 12,13 hod vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Náměšti nad Oslavou a Hrotovicích společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Mohelna k ohlášenému požáru trávy a nové výsadby stromků v katastru obce Kramolín. Požár, který zapříčinila nedbalost při pálení klestu, za sebou zanechal majetkovou škodu v předběžné výši 50 tisíc korun.

V 13,35 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třebíč otevření dveří bytu na ulici Gen. Svobody v Třebíči.

V 16,31 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě motocyklu u obce Štěměchy. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třebíč společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Želetavy. Při nehodě se zranila jedna osoba. Zdravotníci zraněnou osobu po nezbytném ošetření na místě události převezli k dalšímu ošetření sanitním vozem do třebíčské nemocnice. Hasiči havarovaný motocykl zajistili proti požáru a úniku provozních kapalin a místo události technicky zabezpečili.

V 19,09 hod otevřeli třebíčští profesionální hasiči byt na ulici Zahraničního odboje v Třebíči.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí

HZS Kraj Vysočina