Přehled zásahů hasičů v Kraji Vysočina

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionu

Přehled zásahů hasičů v Kraji Vysočina

Hasiči v Kraji Vysočina zasahovali od 7,00 hod dne 4.ůnora  2018 do 7,00 hod dne 5-února 2018

Žďársko

V 14,08 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Bystřice nad Pernštejnem k ohlášené dopravní nehodě dvou osobních vozidel na komunikaci u Jimramova. Nehoda se obešla bez zranění osob. Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

V 16,16 hod vyjela jednotka sboru dobrovolných hasičů ze Zvole k ohlášenému požáru kontejneru na komunální odpad v obci Olešínky. Požár se obešel bez zranění a beze škody.

V 19,44 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou vyproštění vozidla na komunikaci u Cikháje.

Třebíčsko

V 08,15 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třebíč k ohlášenému požáru osobního vozidla v ulici M. Majerové v Třebíči. Požár se obešel bez zranění. Požárem vznikla majiteli škoda v předběžné výši 60 tisíc korun. Požár zapříčinila technická závada na elektroinstalaci vozidla.

V 17,38 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třebíč otevření dveří bytu v domě v ulici Mládežnická v Třebíči.

Jihlavsko

V 08,40 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla na komunikaci u Stonařova. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třešť společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Stonařova. Při nehodě se zranila jedna osoba a skončila v péči zdravotníků. Hasiči provedli zajištění havarovaného vozidla proti požáru a místo události technicky zabezpečili.

Havlíčkobrodsko

V 10,32 hod vyjela jednotka sboru dobrovolných hasičů z obce Havlíčkova Borová k ohlášenému kouři v lese. Provedeným průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že se jedná o neohlášené pálení klestu.

V 10,46 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Havlíčkův Brod otevření dveří bytu v domě na sídlišti Žižkov v Havlíčkově Brodě.

V 17,33 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Havlíčkův Brod k požáru, který ohlásilo čidlo EPS v objektu společnosti sídlící v ulici Bělohradská v Havlíčkově Brodě. Provedeným průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že se jedná o planý poplach.

V 18,28 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Světlá nad Sázavou společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Leštiny u Světlé a Sázavky k ohlášenému požáru sazí v komíně v domě v Sázavě. Požár se obešel beze škody a bez zranění.

V 22,47 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Havlíčkův Brod otevření dveří bytu v domě v ulici Nádražní v Havlíčkově Brodě.

Pelhřimovsko

V 12,06 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Pacov otevření dveří bytu v domě v ulici Eduarda Nikodéma v Pacově.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina