Přehled zásahů hasičů v Kraji Vysočina

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionu

11.02.2018
Přehled zásahů hasičů v Kraji Vysočina

Hasiči v Kraji Vysočina zasahovali od 7,00 hod dne10.ůnora  2018 do 7,00 hod dne 11.února 2018

Žďársko

V 07,46 hod vyjely jednotky k ohlášenému požáru seníku v Řečici – viz tisková zpráva.
V 09,44 hod poskytli profesionální hasiči ze stanice Velké Meziříčí předlékařskou první pomoc zraněné osobě v ulici Čechova ve Velkém Meziříčí.

V 11,45 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou otevření bytu v domě v ulici Špálova ve Žďáře nad Sázavou.

V 12,52 hod vyjela jednotka sboru dobrovolných hasičů ze Zvole k ohlášenému požáru kontejneru na komunální odpad v obci. Požár se obešel beze škody.

V 18,09 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí otevření dveří bytu v ulici Bezručova ve Velkém Meziříčí.

Třebíčsko

V 17,41 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třebíč otevření osobního vozidla v obci Štěměchy.

Jihlavsko

V 08,43 hod zasahovali jihlavští profesionální hasiči u dopravní nehody osobního vozidla na komunikaci u obce Jeclov – viz tisková zpráva.

V 19,46 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jihlava otevření dveří bytu v domě v ulici Za Prachárnou v Jihlavě.

V 22,15 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třešť měřit koncentraci oxidu uhelnatého v bytě v domě v ulici Květná v Třešti. Událost se obešla bez zranění osob. Byt hasiči odvětrali.

Havlíčkobrodsko

V 09,48 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Havlíčkův Brod k ohlášené dopravní nehodě osobního vozidla na komunikaci u obce Dlouhá Ves. Vůz skončil po nehodě mimo komunikaci v silničním příkopu. Událost se obešla bez zranění osob. Hasiči provedli vyproštění vozidla a místo události technicky zabezpečili.

V 10,34 hod vyprostila jednotka sboru dobrovolných hasičů z Habrů dodávku, která zapadla na komunikaci u Habrů.

V 13,39 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Havlíčkův Brod otevření dveří bytu v domě v ulici Kokořínská v Havlíčkově Brodě.

V 15,19 hod zasahovala jednotka profesionálních hasičů z Ledče nad Sázavou u dopravní nehody osobního vozidla – viz tisková zpráva.

V 19,16 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Havlíčkův Brod otevření dveří bytu v domě v ulici Husova v Havlíčkově Brodě.

V 23,08 hod pomohla jednotka sboru dobrovolných hasičů z Golčova Jeníkova policistům s odchytem psa v Golčově Jeníkově.

Pelhřimovsko

V 15,14 hod provedla jednotka profesionálních hasičů z Pelhřimova vyproštění zapadlého osobního vozidla na komunikaci u obce Libkova Voda.

V 15,50 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Humpolec otevřít dveře bytu v domě v ulici Palackého v Humpolci.

V 17,42 hod pomohli pelhřimovští profesionální hasiči zdravotníkům s transportem pacienta v domě v ulici Dolnokubínská v Pelhřimově.

V 20,54 hod byl na linku tísňového volání 112 ohlášen požár sazí v komíně na domě v obci Hrobská Zahrádka. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Pacov společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Pacova a Obrataně. Požár se obešel beze škody a bez zranění.

V 00,34 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Kamenice nad Lipou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Počátek otevřít dveře bytu v domě v ulici Nádražní v Pacově. Z bytu hasiči transportovali do sanitního vozu pacienta.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina