Přehled zásahů hasičů z kraje Vysočina

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

08.02.2017
Přehled zásahů  hasičů z kraje Vysočina

Od 07,00 hod dne 7. února do 07,00 hod dne 8.února

Havlíčkobrodsko

V 12,04 hod provedla  jednotka sboru dobrovolných hasičů ze Světlé nad Sázavou tlakování kanalizace na ulici Poštovní ve Světlé nad Sázavou.
V 14,09 hod otevřela jednotka profesionálních hasičů z Ledče nad Sázavou dveře bytu na ulici Jaroslava Haška v Ledči nad Sázavou.
V 16,15 hod vyprostila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Světlá nad Sázavou zapadlý vůz ze silničního příkopu na komunikaci u obce Benetice.
V 16,35 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice v Ledči nad Sázavou k ohlášenému požáru lesa v katastru obce Obrvaň. Provedeným průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že se jedná o nenahlášené pálení.

Jihlavsko

V 17,27 hod otevřela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Polná dveře bytu na ulici Žejdlicova v Polné.
V 18,28 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jihlava k požáru, který ohlásilo čidlo EPS v objektu školy sídlící na ulici Polenská. Provedeným průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že se jedná o planý poplach.

Třebíčsko
V 12,01 hod otevřela jednotka profesionálních hasičů z Třebíče dveře bytu na ulici Štefánikova v Třebíči.

Žďársko

V 11,30 hod odstranila jednotka profesionálních hasičů z Velkého Meziříčí rampouchy ze střechy pivovaru na ulici Třebíčská ve Velkém Meziříčí.
V 18,20 hod otevřela jednotka profesionálních hasičů ze Žďáru nad Sázavou byt na ulici Švermova ve Žďáře nad Sázavou.

Pelhřimovsko

V 10,04 hod provedla jednotka sboru dobrovolných hasičů z Lukavce čerpání vody ze sklepa rodinného domu na ulici K Areálu v Lukavci.
V 10,46 hod provedla jednotka sboru dobrovolných hasičů z Lukavce tlakování kanalizace na ulici Sv. Václava v Lukavci.
V 11,20 hod pomohli pelhřimovští profesionální hasiči zdravotníkům s transportem pacienta na ulici Táborská v Pelhřimově.
V 12,16 hod odstranila jednotka profesionálních hasičů ze stanice v Kamenici nad Lipou rampouchy ze střechy základní umělecké školy na ulici Pelhřimovská v Kamenici nad Lipou.
V 16,41 hod provedla jednotka sboru dobrovolných hasičů z Humpolce monitoring vodního toku v Kletečné.

Kpt. Ing.  Bc. Petra Musilová
HZS Vysočina