Přehled zásahů na Havlíčkobrodsku

27.06.2017
Přehled zásahů na Havlíčkobrodsku
Od 07,00 hod dne 26. června do 07,00 hod dne 27. června 2017
V 09,41 hod provedla jednotka sboru dobrovolných hasičů z Golčova Jeníkova čerpání vody ze sklepa firmy v ulici Riegrova v Golčově Jeníkově.
V 10,18 hod zasahovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice ve Světlé nad Sázavou u střetu dvou osobních vozidel v ulici Lánecká ve Světlé nad Sázavou. Nehoda se obešla bez zranění osob. Hasiči zajistili havarovaná vozidla proti požáru a uniklé provozní kapaliny zlikvidovali speciálním sorbentem.
V 12,41 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Světlá nad Sázavou k ohlášenému úhynu ryb v rybníce v Habrech. Hasiči rybník plovoucím čerpadlem provzdušnili. Odběr vzorků na místě provedli příslušníci z chemické laboratoře z Tišnova.
V 15,32 hod odstranili havlíčkobrodští profesionální hasiči nebezpečně nakloněný strom nad rodinným domem v obci Boňkov.
V 17,05 hod zasahovali havlíčkobrodští profesionální hasiči u požáru odpadkového koše v ulici Horní v Havlíčkově Brodě. Požár se obešel bez zranění a beze škody.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina  Foto: HZS Kraj Vysočina