Přehled zásahů na Jihlavsku

27.06.2017
Přehled zásahů na Jihlavsku
Od 07,00 hod dne 26. června do 07,00 hod dne 27. června 2017
V 07,33 hod zasahovali jihlavští profesionální hasiči u nehody dvou osobních vozidel na komunikaci v ulici Havlíčkova v Jihlavě. Nehoda se obešla bez zranění osob. Hasiči havarovaná vozidla zabezpečili proti požáru a úniku provozních kapalin.
V 10,44 hod odstranila jednotka sboru dobrovolných hasičů ze Stonařova  strom, který padl na vozovku u obce Brodce.
V 13,45 hod zlikvidovali profesionální hasiči z Telče olej, který unikl na vozovku v obci Slaviboř.
V 18,12 hod odstranili jihlavští profesionální hasiči strom, který padl na vozovku u obce Beranovec.
V 21,55 hod vyprostili polenští profesionální hasiči vůz z příkopu u obce Brzkov.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina  Foto: HZS Kraj Vysočina