Přehled zásahů na Pelhřimovsku

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

Přehled zásahů na Pelhřimovsku

Od 07,00 hod dne 25. března do 07,00 hod dne 26. března 2017

V 07,36 hod odstranila jednotka sboru dobrovolných hasičů z Humpolce nebezpečně nakloněný strom na ulici Okružní v Humpolci.

V 12,22 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice v Pacově společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Lukavce k ohlášenému kouři na zahradě na ulici Pražská v Lukavci. Provedeným průzkumem místa zásahu se požár nepotvrdil.

V 18,09 hod otevřela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Kamenice nad Lipou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Počátek byt v penzionu na Palackého náměstí v Počátkách.

V 01,57 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina hlášení o dopravní nehodě dvou osobních vozidel na ulici Lnářská v Humpolci. Na místo události vyjeli humpolečtí profesionální hasiči. Nehoda se obešla bez zranění osob. Hasiči havarovaná vozidla a místo události technicky zabezpečili

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí

HZS Kraj Vysočina