Přehled zásahů na Pelhřimovsku

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionu

05.06.2017
Přehled zásahů na Pelhřimovsku

Od 07,00 hod dne 4. června do 07,00 hod dne 5. června 2017 hasiči na Pelhřimovsku zasahovali

V 12,52 hod odstranila jednotka sboru dobrovolných hasičů z Červené Řečice strom, který padl na komunikaci u obce Těchoraz.
V 13,33 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Pacov k ohlášené dopravní nehodě dvou osobních vozidel na komunikaci u obce Lukavec. Při nehodě se zranili tři lidé a skončili v péči zdravotníků. Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.
V 17,00 hod zasahovali pacovští profesionální hasiči u dopravní nehody osobního vozidla u obce Pošná. Při nehodě se zranila jedna osoba. Hasiči zabezpečili havarovaný vůz proti požáru a úniku provozních kapalin.
Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí – HZS Kraj Vysočina