Přehled zásahů na Pelhřimovsku

12.06.2017
Přehled zásahů na Pelhřimovsku

Od 07,00 hod dne 11. června do 07,00 hod dne 12. června 2017

V 07,47 hod provedli humpolečtí profesionální hasiči transport pacienta v obci Želiv.
V 09,44 hod zasahovala jednotka profesionálních hasičů ze stanic Pelhřimov u dopravní nehody dvou osobních vozidel na komunikaci u obce Křemešník. Při nehodě se zranili tři lidé a skončili v péči zdravotníků. Jednu zraněnou osobu transportovali zdravotníci do nemocnice letecky, dva zraněné převezli sanitním vozem. Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.
V 15,21 hod zasahovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Pelhřimov u dopravní nehody motocyklisty na komunikaci u obce Ondřejov. Nehoda se obešla bez zranění osob. Hasiči provedli na havarovaném stroji protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.
V 17,18 hod provedla jednotka profesionálních hasičů z Pacova otevření dveří bytu na Sídlišti Míru v Pacově.
V 06,01 hod pomohli profesionální hasiči ze stanice v Kamenici nad Lipou zdravotníkům s transportem pacienta na ulici Družstevní v Kamenici nad Lipou.
Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí – HZS Kraj Vysočina