Přehled zásahů na Vysočině

08.03.2017
Přehled zásahů na Vysočině

Třebíčsko od 07,00 hod dne 7. března do 07,00 hod dne 8. března 2017

V 07,39 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Moravské Budějovice otevření zabouchnutých dveří v Domě s pečovatelskou službou na ulici Sadová v Želetavě.

V 12,59 hod provedli jemničtí profesionální hasiči proplach ucpané jímky na ulici U Víta v Jemnici.

V 15,54 hod odstranila jednotka profesionálních hasičů z Třebíče nebezpečně nakloněný strom u Horních Vilémovic.

V 16,17 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Hrotovice na hlášený znečištěný potok neznámou látkou v obci Podloučky. Provedeným průzkumem místa zásahu se znečištění nepotvrdilo.

Jihlavsko od 07,00 hod dne 7. března do 07,00 hod dne 8. března 2017

V 13,23 hod zasahovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jihlava u požáru osobního vozidla na ulici Jana Masaryka v Jihlavě. Požár se obešel bez zranění osob. Dle vyjádření majitele škoda na vozidle nevznikla. Požár zapříčinila technická závada.

V 16,12 hod provedla jednotka sboru dobrovolných hasičů proplach kanalizace v obci Kněžice.

Havlíčkobrodsko od 07,00 hod dne 7. března do 07,00 hod dne 8. března 2017

V 13,31 hod zlikvidovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Humpolec uniklé provozní kapaliny po technické závadě na komunikaci u obce Kamenice.

V 14,36 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě dvou osobních vozidel na komunikaci u Štoků. Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Havlíčkově Brodě a Jihlavě.  Střet se obešel bez zranění osob. Hasiči na havarovaných vozidlech provedli protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

Pelhřimovsko od 07,00 hod dne 7. března do 07,00 hod dne 8. března 2017

V 08,48 hod odstranila jednotka profesionálních hasičů z Pelhřimova nebezpečně nakloněný strom nad vozovku na ulici Vlásenická v Pelhřimově.

V 15,15 hod pročistila jednotka sboru dobrovolných hasičů z Pacova ucpaný odtok rybníka na ulici Malovcova v Pacově.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí

HZS Kraj Vysočina