Přehled zásahů na Žďársku

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

Přehled zásahů na Žďársku

Od 07,00 hod dne 26. března do 07,00 hod dne 27. března 2017

V 12,02 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Bystřice nad Pernštejnem společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Bystřice nad Pernštejnem a Štěpánova nad Svratkou k ohlášenému požáru trávy na ploše přibližně 100x100 m. Požár se obešel bez zranění a beze škody.

V 13,23 hod vyjeli žďárští profesionální a dobrovolní hasiči k ohlášenému požáru trávy v zahrádkářské kolonii na ulici Brodská ve Žďáře nad Sázavou. Požár zasáhl plochu přibližně 50x50 m . Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil. Majetková škoda požárem nevznikla.

V 14,23 hod provedla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou otevření dveří bytu na ulici Okružní ve Žďáře nad Sázavou.

V 16,00 hod odčerpala jednotka sboru dobrovolných hasičů z obce Fryšava pod Žákovou horou  odčerpání vody ze sklepa rodinného domu v obci.

V 18,36 hod otevřela jednotka profesionálních hasičů ze stanice ve Velkém Meziříčí byt na ulici Hornoměstská ve Velkém Meziříčí.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí

HZS Kraj Vysočina