Přehled zásahů na Žďársku

28.03.2017
Přehled zásahů na Žďársku

Ood 07,00 hod dne 27. března do 07,00 hod dne 28. března 2017

V 10,21 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Nového Města na Moravě k ohlášenému kouři v kotelně domu na ulici Nezvalova ve Žďáře nad Sázavou. Provedeným průzkumem hasiči zjistili, že je špatný odvod kouře z kotle. Kotelnu hasiči odvětrali.

V 11,26 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Bystřice nad Pernštejnem společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Rožné a Věžné k ohlášenému požáru trávy v katastru obce Věžná. Požár zasáhl plochu přibližně 20x20 metrů. Požár se obešel bez zranění a beze škody.

V 16,02 hod zasahovali profesionální hasiči ze stanice Velká Bíteš u dopravní nehody dvou osobních vozidel na komunikaci u obce Březí. Při nehodě se zranila jedna osoba. Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí