Přehled zásahů na Žďársku

12.06.2017
Přehled zásahů na Žďársku

Od 07,00 hod dne 11. června do 07,00 hod dne 12. června 2017

V 18,08 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Ostrova nad Oslavou k ohlášenému požáru osobního vozidla v Sazomíně.  Požárem vznikla majiteli vozidla škoda v předběžné výši 10 tisíc korun. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil. Požár zapříčinila technická závada v motorovém prostoru.
V 03,01 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí k ohlášené dopravní nehodě osobního vozidla na 174. km dálnice D1 ve směru na Prahu. Vůz skončil po nehodě převrácený na střeše. Nehoda se obešla bez zranění osob. Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí – HZS Kraj Vysočina