Přehled zásahů na Žďársku

27.06.2017
Přehled zásahů na Žďársku
Od 07,00 hod dne 26. června do 07,00 hod dne 27. června 2017
V 08,43 hod otevřela jednotka profesionálních hasičů z Velkého Meziříčí zabouchnuté osobní vozidlo v ulici Novosady ve Velkém Meziříčí.
n.jpg
V 09,25 hod zasahovala lezecká skupina žďárských profesionálních hasičů na komíně v ulici Strojírenská ve Žďáře nad Sázavou. Hasiči zajistili a provizorně opravili uvolněné plechy na komíně.
V 10,24 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí k požáru, který ohlásilo čidlo EPS v objektu společnosti sídlící v ulici Radnická. Provedeným průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že se jedná o planý poplach.
V 11,41 hod zajistila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí střechu rodinného domu, kterou poškodil vítr v ulici Radnická.
V 12,07 hod vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Polničky k ohlášenému požáru stromu po úderu blesku. Požár se obešel bez zranění a beze škody.
V 13,53 hod otevřela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velká Bíteš dveře bytu v domě v ulici Kostelní ve Velké Bíteši. Uvnitř bytu byla zraněná osoba. Hasiči pomohli zdravotníkům s ošetřením zraněné osoby.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina  Foto: HZS Kraj Vysočina