Při nehodě na dálnici se zranilo devět lidí

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

05.04.2017
Při nehodě na dálnici se zranilo devět lidí

V úterý v 13,43 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě dodávky a nákladního vozidla na 125. km dálnice D1 ve směru na Prahu. Na místo události vyslal operační důstojník Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina jednotku profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí s rychlým zásahovým automobilem a cisternovou automobilovou stříkačkou.
1897375-img-autonehoda-d1.jpg

Tři zraněné museli hasiči z havarované dodávky vyprostit za použití hydraulického nářadí. Celkem se při nehodě zranilo devět lidí. Pro zraněné na místo přiletěly tři vrtulníky a přijely tři sanitní vozy.

Hasiči pomohli zdravotníkům s ošetřením zraněných osob. Na havarovaných vozidlech hasiči provedli protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

Provoz na dálnici byl zastaven.

Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí

HZS Kraj Vysočina