Při nehodě osobního vozidla u Záborné na Jihlavsku se zranili čtyři lidé

06.08.2018
Při nehodě osobního vozidla u Záborné na Jihlavsku se zranili čtyři lidé
nehoda6.png
V sobotu, 4.srpna 2018,  odpoledne vyjížděli hasiči k ohlášenému nárazu osobního vozidla do sloupu elektrického vedení na komunikaci u obce Záborná na Jihlavsku. Při nehodě se zranili čtyři lidé.

Zabor2.jpg

Hlášení o nehodě přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 15,23 zdraviZ.jpghod a na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Polná.
Hasiči pomohli zdravotníkům s ošetřením zraněných osob a s jejich transportem do vrtulníku LZS a sanitních vozů.

zabor3.jpg

Na havarovaném vozidle hasiči provedli protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.
Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen.
Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina