Sedm zraněných po dopravní nehodě osobního vozidla a dodávky na Havlíčkobrodsku

23.07.2018
Sedm zraněných po dopravní nehodě osobního vozidla a dodávky na Havlíčkobrodsku
nehoda33.jpg
Zraněním sedmi osob skončila nedělní odpolední dopravní nehoda osobního vozidla a dodávky na komunikaci u Jitkova na Havlíčkobrodsku. Na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů.

telef1.jpgHlášení o nehodě přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v neděli 22.července 2018, v 12,48 hod. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Chotěboř společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Ždírce nad Doubravou.

zdrav.pngHasiči pomohli zdravotníkům s ošetřením zraněných osob a s jejich  následným transportem do sanitních vozů. Na havarovaných vozidlech provedli hasiči protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

nebezpecne-latky1.jpgPři nehodě došlo k úniku provozních kapalin. Jednotky únik zlikvidovaly speciálním sorbentem.

hasic.jpgPo dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen.

vysovatre.jpgPříčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina