Střetla se dvě osobní vozidla

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

30.07.2019 | Náměšť nad Oslavou/Kraj Vysočina
Střetla se dvě osobní vozidla

Dvě jednotky hasičů zasahovaly odpoledne u dopravní nehody dvou osobních vozidel na komunikaci za obcí Vladislav ve směru na Náměšť nad Oslavou. Jedno z vozidel začalo po nehodě hořet. Událost se obešla bez zranění osob.

K ohlášené nehodě s následným požárem vyjeli profesionálních hasiči z Třebíče a Náměště nad Oslavou.

Na likvidaci hořícího vozidla hasiči nasadili několik vodních proudů. Plameny kromě vozidla poškodily i část pole.  Požár se jednotkám podařilo během pár minut uhasit.

Hasiči vozidla a místo události technicky zabezpečili. Událost se obešla bez zranění. V jednom z vozidel cestovalo malé dítě, hasiči mu věnovali plyšového maskota dráčka Záchranáčka.

Majetková škoda vzniklá na osobním vozidle značky BMW a na poli byla předběžně vyčíslena na částku 302 tisíc korun. Hasiči svým zásahem uchránili majetek za 500 tisíc korun.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí
Zdroj: HZS Kraje Vysočina