Tragická dopravní nehoda na Žďársku

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionu

Tragická dopravní nehoda na Žďársku

K tragické dopravní nehodě vyjížděli v neděli, 25.3. 2018,  odpoledne profesionální hasiči ze stanice Žďár nad Sázavou. Při střetu dvou osobních vozidel na komunikaci spojující Žďár nad Sázavou a Radňovice přišel jeden člověk o život a další čtyři lidé se zranili.

Hlášení o dopravní nehodě přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 17,01 hod. Kromě hasičů na místo vyjeli také policisté a zdravotníci.

coffin-1626478__340.png
Provedeným průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že došlo k dopravní nehodě vozidel VW Jetta a BMW. Při nehodě přišel o život řidič vozidla VW.

Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.
Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina