U Jarošova havarovala řidička s osobním vozidlem, skončila v péči zdravotníků

HZS Kraj Vysočina/ Žhavé aktuality/ Z regionů

U Jarošova havarovala řidička s osobním vozidlem, skončila v péči zdravotníků
nehoda22.png
Dvě jednotky hasičů zasahovaly ve středu odpoledne u dopravní nehody osobního vozidla u Jarošova na Havlíčkobrodsku.

Hlášení o nehodě přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina, 24.10. hasic-aut.jpg2018,  v 16.49 hod. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Chotěboř společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Uhelné Příbrami.

ViewImage-2.png
Osobní vůz skončil po nehodě mimo komunikaci v poli. Při nehodě se zranila řidička vozidla a skončila v péči zdravotníků.

Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.
technika2.pngPo zadokumentování dopravní nehody policisty vyprostili hasiči havarovaný vůz zpět na komunikaci.
Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina