U Jinošova na Vysočině havaroval osobní vůz, nehoda si vyžádala jedno zranění

HZS Kraj Vysočina/ Žhavé aktuality/ Z regionů

U Jinošova na Vysočině havaroval osobní vůz, nehoda si vyžádala jedno zranění

V úterý 15. ledna 2019, v 07.50 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla na komunikaci u Jinošova na Třebíčsku. Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Náměšti nad Oslavou a Velké Bíteši.

ViewImage-(1).png

zdravi-san.jpgPři nehodě se zranila řidička vozidla. Zdravotníci ji po nezbytném ošetření na místě události převezli k dalšímu ošetření sanitním vozem do nemocnice.

Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Po zadokumentování dopravní nehody policisty převrátili hasiči vůz zpět na kola.

Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina