U Osové Bitýšky se střetl osobní a nákladní vůz, hasiči museli vyprošťovat jednu zraněnou osobu

HZS Kraj Vysočina //Žhavé aktuality/Z regionů

29.12.2021 | Osová Bitýška/ Kraj Vysočina

Ve středu 29. prosince 2021 v 09.15 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o střetu nákladního a osobního vozidla na obchvatu Osové Bitýšky.

Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velká Bíteš. Z havarovaného osobního vozidla museli hasiči za použití hydraulického nářadí vyprostit zaklíněnou zraněnou osobu. Ihned po vyproštění ji předali posádce zdravotnické záchranné služby. Po nezbytném ošetření na místě události byla zraněná osoba sanitním vozem převezena do brněnské fakultní nemocnice v Bohunicích.  Na havarovaných vozidlech hasiči provedli protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Komunikace zůstala po nehodě neprůjezdná. V 10.16 hod došlo k částečnému obnovení provozu, doprava je v současné chvíli vedena kyvadlově. Průběh, příčina a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí

Zdroj: HZS Kraje Vysočina