U Počátek se střetla tři osobní vozidla

HZS Kraj Vysočina //Žhavé aktuality/Z regionů

27.01.2023 |  Počátky/ Kraj Vysočina
U Počátek se střetla tři osobní vozidla

Ve čtvrtek 26. ledna 2023 před třetí hodinou odpoledne vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Kamenice nad Lipou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Počátek k ohlášené dopravní nehodě tří osobních vozidel na komunikaci u Počátek.

Při nehodě se zranila jedna osoba a skončila v péči zdravotníků. Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byla komunikace neprůjezdná. Po čtvrté hodině odpoledne byly následky dopravní nehody odstraněny a provoz na komunikaci plně obnoven. Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

kpt. Ing. Petra Musilová – tisková mluvčí

Zdroj: HZS Kraje Vysočina