U Tasova havarovala řidička s osobním vozidlem, při nehodě se zranila

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionu

U Tasova havarovala řidička s osobním vozidlem, při nehodě se zranila
V neděli, 11.února 2018, patnáct minut po poledni byla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí vyslána k nárazu osobního vozidla do betonového sloupku na komunikaci spojující Tasov a Velké Meziříčí.

qq.jpg

Při nehodě se zranila řidička osobního vozidla Škoda Octavia. Hasiči zraněné ženě poskytli  předlékařskou první pomoc a po příjezdu zdravotníků ji předali do jejich péče. Po nezbytném ošetření na místě události byla zraněná žena transportována sanitním vozem k dalšímu ošetření do nemocnice. Žena cestovala ve vozidle sama.

q.jpg

Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření. Při nehodě došlo k úniku provozních kapalin. Hasiči únik zlikvidovali speciálním sorbentem.
Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen.
V 14,00 hod byl zásah ukončen a hasiči se vrátili zpět na svoji základnu.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina