U Věže havaroval nákladní vůz převážející brambory.

HZS Kraj Vysočina/ Žhavé aktuality/ Z regionů

U Věže havaroval nákladní vůz převážející brambory.
nehoda-nakl.png
Informaci o nehodě přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v pátek 5. dubna 2019 v 8.25 hod. Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Havlíčkově Brodě a Humpolci.

ViewImage-(1).jpg

Z havarovaného vozidla unikala po nehodě nafta. Hasiči uniklou naftu zlikvidovali speciálním sorbentem a dalšímu úniku zabránili. Na havarovaném vozidle jednotky provedly protipožární opatření a místo události technicky zabezpečily.

ViewImage.jpg

Provoz na komunikaci byl po nehodě omezen, doprava byla vedena jedním jízdním pruhem.
Na vyskladnění a vyproštění havarovaného vozidla byla na místo povolána specializovaná firma. Po dobu vyprošťování vozidla byl provoz na komunikaci zcela uzavřen.

ViewImage-(5).jpg

Po jedenácté hodině dopoledne byly následky dopravní nehody odstraněny a provoz na komunikaci plně obnoven.

ViewImage-(4).jpg

Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina