U obce Vícenice havaroval ve čtvrtek odpoledne osobní vůz, nehoda si vyžádala zranění

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

21.08.2020 |  Vícenice/ Kraj Vysočina

K vážné dopravní nehodě osobního vozidla na komunikaci u obce Vícenice na Třebíčsku vyjížděly ve čtvrtek 20. srpna po půl šesté odpoledne jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Třebíči a Moravských Budějovicích.

Vůz skončil po nehodě převrácený na střeše mimo vozovku. Při nehodě se zranily dvě děti a jedna dospělá osoba. Jedno zraněné dítě museli hasiči z havarovaného vozidla vyprostit za použití hydraulického nářadí.  Zraněné děti přepravili zdravotníci do nemocnice letecky, zraněná řidička byla do nemocnice převezena sanitním vozem.

Hasiči pomohli zdravotníkům s ošetřením zraněných osob a s jejich transportem do vrtulníků a sanitního vozu. Na havarovaných vozidlech hasiči provedli protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí

Zdroj: HZS Kraje Vysočina